TÜRKİYE

Tayyar Öz ve Özlem Öz kimdir, kaç yaşında, ne yapıyor?

Tayyar Öz ve Özlem Öz kimdir, kaç yaşında, ne yapıyor?

Sosyal medyada çok sayıda takipçisi bulunan çift paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. İki lüks yaşamlarıyla takipçilerinin ilgi odağı olmuştu.

TAYYAR ÖZ KİMDİR?

Tayyar Taylan Öz 1987 senesinde Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Süleymanlı köyünde tamamlayan Öz, üniversite giriş sınavında dereceye girerek İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni kazandı.

TUS sınavında İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’ne girdi. 5 yıl sonra Ortopedi ve travmatoloji uzmanı unvanını aldı.

Mecburi görevini Şanlıurfa Siverek Devlet Hastanesi’nde yaptı. Görev yaptığı dönemde hastaları sevk etmeden şartları zorlayıp ilçe hastanesinde yapılması çok zor olan yüzlerce başarılı ameliyata imza attı. Sonrasında eşi İstanbul’da çalıştığı için aile birliğini sağlamak için İstanbul Ümraniye EAH ne tayini çıktı.

3 yıl Ümraniye EAH’nde travma, spor hekimliği, protez cerrahisi, deformite cerrahisi alanlarında yüzlerce başarılı ameliyatı gerçekleştirdi. Bu dönemde bütünsel tıp eğitimlerine devam eden Öz hacamat, sülük, nöral terapi, proloterapi, ozon, mezotrepi, akupunktur eğitimlerini tamamladı. Çok başarılı ameliyatlara imza atmasına rağmen cerrahi tedavileri en son seçenek olarak düşünür. Öncelikle tüm konservatif ve alternatif tedavileri uygular.

Sonrasında 1 yıl da Sancaktepe İlhan Varank EAH’nde çalışan Öz kendi kliniğini kurmak üzerine devlet memurluğunda istifa etti. İstanbul Ataşehir’deki Özel kliniğinde çalışmaktadır.

ÖZLEM ÖZ KİMDİR?

Tam adı Özlem Lina Öz olan sosyal medya fenomeni 17 Kasım 1988 tarihinde dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nü bitiren Özlem Öz, daha sonra Op. Dr. Tayyar T. Öz ile dünyaevine girdi. Üç kız çocukları olan Özlem Lina Öz, dördüncü bebeğini bekliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu