MAGAZİN

Şeyma Subaşı’ndan yamuk fayanslı fotoğrafına açıklama! Photoshop değilmiş

Şeyma Subaşı'ndan yamuk fayanslı fotoğrafına açıklama! Photoshop değilmiş

Şeyma Subaşı mayısta nikah masasına oturduğu ikinci eşi Mısırlı Mohammed Alsaloussi’nden (Meedo) geçtiğimiz ay Beykoz Adliyesi’nde görülen ilk duruşmada boşanmıştı. Photosop’u abartarak arkasındaki fayansları yamulttuğu düşünülen Subaşı, çok konuşulan olayın perde arkasını yayınlayarak herkesi şoke etti.

PHOTOSHOP’U ABARTTIĞI DÜŞÜNÜLDÜ

Şeyma Subaşı, son olarak Miami’den İstanbul’a döndüğünü gecenin bir yarısı paylaştığı fotoğrafla dikkat çekti. Gönderisine “Miami’den sonra hala İstanbul saat dilimine uyum sağlamaya çalışıyorum… Jet lag gerçek!” mesajını yazan ünlü ismin photoshop’u abarttığı ve fayansları yamulttuğu düşünüldü.

Şeyma Subaşından yamuk fayanslı fotoğrafına açıklama Photoshop değilmiş

GERÇEK BAMBAŞKA ÇIKTI!

Ancak gerçek çok başka çıktı. Sosyal medyada gündem olmasının ardından söz konusu fotoğrafın perde arkasını yayınlayan Subaşı, takipçilerini şaşırttı. 33 yaşındaki bir çocuk annesi fenomenin bir marka ile reklam çalışması yaptığı, fayansların özellikle çizilerek yamultulduğu ortaya çıktı.

‘AŞIRI EĞLENDİM’

Şeyma’nın “Ne diyim ki… E alıştım artık. Aşırı eğlendim. Bütün ekibe teşekkürler” mesajıyla reklamını yaptığı ürünü paylaştığı videoya; “Şeyma tüm Türkiye’yi trolledi”, “Hepimizi kekledin” ve “Şeyma vurdu, gol oldu” gibi yorumlar yapıldı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu