MAGAZİN

Burak Berkay Akgül’ün boyu! Safir dizisinde Yaman karakterini canlandıran Burak Berkay Atagül’ün doğum yeri, yaş ve kimliği nedir?

Burak Berkay Akgül boyu! Safir Yaman kimdir? Safir dizisinde Yaman'ı oynayan Burak Berkay Atagül nereli, kaç yaşında?

ATV’de yayınlanan Safir dizisi oyuncuları ve karakterleri merak uyandırdı. Her Pazartesi ekrana gelen dizide Burak Berkay Atagül‘ün oyunculuğu ve canlandırdığı karakter gündem oluyor. İşte Safir Yaman hakkında bilgiler…    

Safir dizisinin Yaman’ı Burak Berkay Atagül kimdir?

Oyuncu Burak Berkay Atagül Safir dizisine dahil oldu. 

Gülsoy ailesinin ortanca oğludur. Küçük yaşta kaybettiği babasını hiç hatırlamıyordur. Annesi Gülfem’in ise en gözde çocuğu abisi Ateş’tir. Yaman kardeşi Okan’la beraber anneleri için hep ikinci planda kalmıştır. Ateş’in o henüz küçük bir çocukken evden ayrılmasıyla aile içindeki dengeyi korumak için dedesi Ömer’in otoritesine boyun eğmek zorunda kalmıştır. Annesi tarafından göremediği sevgiyi de beraber büyüdüğü Feraye’de bulmuş ve ona çocukluğundan beri aşkla bağlı kalmıştır. Ailesinden sevgi görmemesine rağmen, sevdikleri için her şeyi göze alabilen, heyecanlı, romantik yeri geldiğinde dünyayı karşısına alabilecek biridir. En büyük hayali Feraye ile evlenip bu zamana kadar yaşayamadığı sevgiyi hem kendine hem de kuracağı aileye vermektir.

  

Burak Berkay Atagül kimdir?

1997 yılında İstanbul’da doğan reklam ve dizi film oyuncusu Burak Berkay Akgül, 24 yaşındadır. 180 cm boyunda ve 78 kg ağırlığında olan Akgül, İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği mezunudur. Ayrıca kamera önü oyunculuk eğitimi de alan genç oyuncu, özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu