VİDEO HABER

Biden ‘yine’ yolunu kaybetti

80 yaşındaki ABD Başkanı Joe Biden kameralar önünde yine rezil oldu. Gaziler Günü törenine katılan Biden, nereye gideceğini bilemedi, Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in yanına yönlendirildi.

Yaşı sebebiyle sık sık eleştiri yağmuruna tutulan ABD Başkanı Biden o ünlü anlarından birini bir kez daha yaşadı.

Çelenk yerleştirdikten sonra Biden, kendisine nereye gideceği gösterilene kadar ne yapacağını bilemedi. 80 yaşındaki Başkan Biden, geçmişte de sık sık benzer görüntülere sahne vermişti.

Sahneden inerken yolunu kaybeden Biden, nereye gideceğini şaşırmış ve dünya medyasının alay konusu olmuştu. ABD 2024 başkanlık seçimlerindeki en büyük rakibi Donald Trump, Biden’i taklit etmişti.

Akıllara kazınan başka bir görüntü ise ABD Başkanı Biden’ın uçağa binerken defalarca düşmesi olmuştu. Kameralar karşısında merdiven çıkan Biden, art arda dengesini kaybederek zor anlar yaşamıştı.

Biden’ın çevresindeki askerlere zor anlar yaşattığı bir başka gün de hava kuvvetleri mezuniyeti töreni sırasında oldu. Askerleri tebrik etmesinin ardından sahneden inmeye hazırlanan Joe Biden takılıp düşmüş, yakın korumaları tarafından yerine eşlik edilmişti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu