ASTROLOJİ

ASTROLOJİ HABERLERİ 2023: Ay tutulması bugün saat kaçta, Türkiye’den görülecek mi? Ay tutulmasının burçlara etkileri nelerdir?

Melek Aydın / Milliyet.com.tr –Boğa burcunda gerçekleşecek olan parçalı ay tutulması (kanlı ay) için geri sayım başladı. Yılın son tutulması Türkiye’yi nasıl etkileyecek? Dünya üzerindeki savaşlar, krizler, borsa ve altındaki değişiklikler neler? 12 burcun nelere dikkat etmesi lazım? Duygu Sevinç Sevin anlattı. İşte merak edilenler:

“Geçmişte benzer tutulmalara baktığımızda 1920 TBMM’nin kuruluşu var. Bu da bize yeni tasarıların olacağını siyaset, Millet Meclisi, muhalefet ve iktidar partileri, sanatçılar, toplumda öne çıkan isimlerle alakalı ifşalar, Meclis’te alınacak yeni kararlar olabileceğini gösteriyor. Liderlerle de ilgili bir tutulma bu.

TUTULMANIN MESAJI: KONTROLÜ KAYBETME

Bu tutulmanın en güçlü mesajı bu. Harcamalarınızda, öfkenizde, tedbirlerinizde daha duyarlı olun. Sakin kalın.

DEPREMLER İÇİN 10 GÜNE DİKKAT!

Bu tutulma depremleri tetikler mi?

Bu tutulma maalesef güçlü depremler olacağına vurgu yapıyor. Şiddet konusunda biz astrologların yorum yapması doğru değil. Konuyu deprem uzmanlarına bırakmak daha doğru olur. Fakat tedbiri ve kontrolü elden bırakmamak gerekiyor. Özellikle tutulmayı takip eden 10 gün.

NÜKLEER SALDIRILAR

Nükleer bir saldırı söz konusu olabilir mi?

Heyelanlar, yeraltı hareketleri, maden göçükleri, volkanik patlamalar, nükleer saldırılar yine bu tutulmanın konusu.

‘TÜRKİYE GÜÇLENİYOR’

Türkiye’nin tarım konusunda önemli adımlara imza atacağını söylemiştik. Tutulmayla birlikte bu gücü görecek miyiz?

Tarım konusunda verimsizliğe işaret etse de 2024’te Türkiye tarımla güçlenecek. Bunu Mayıs 2024’te göreceğiz.

14 Ekim güneş tutulmasının burçlara etkileri! 2046’ya kadar böylesi bir fırsat gelmeyecek

‘EN BÜYÜK KAYBEDEN ABD OLACAK’

Savaşlarla ilgili neler yaşanacak?

Jüpiter’in savaşçı Mars’la olan kombinasyonu bize dinsel olgularla ülkelerin savaşa çekilebileceğini büyük bir savaşın içinde olacağımızı fakat bizim duruşumuzun ülkemize kazandıracağı yönünde.

Savaş 2024 boyunca devam edecek. Bu savaşın en büyük kaybedeni, attığı adımlarla, ABD olacak.

Rusya, İran, Azerbaycan da bu tutulmadan şiddetle etkilenecek ülkeler arasında.

Hamal yıldızı bize gaddarlık, kin, vahşet çığlıklarının yükseleceğini gösteriyor.

EKONOMİ

Alıntı Metni

SALGIN HASTALIKLAR KAPIDA MI?

Suların azalması, şiddetli soğuklar, yeni virüslerin yayılması zorlayıcı etkiler arasında. Bağışıklık sistemimizi güçlü tutmalıyız.”

İLİŞKİLER

İlişkilere dikkat çeken Duygu Sevinç Sevin, “Gizli ilişkilerin açığa çıkması, aldatıldığınızı öğrenmek, hayal kırıklıkları tutulmanın konuları arasında yer alıyor. Uzlaşmak istediğiniz konular için bekleyin. 28 Ekim-7 Kasım hiç iyi bir dönem değil ilişkiler için. Ayrılıkların yoğunlukta olacağını göreceğimiz bu tutulma bize kendimize dönmemiz için bir destek niteliğinde. Yeni ilişkiye başlayacak olanlar için de Neptün’ün gözü kör eden tarafına aldanmamayı daha dikkatli olmayı öneririm. Bu dönemde biten ilişkiler sağlam bitecek. Geri dönüş olmayacak” dedi.

23 Ağustos-15 Eylül tarihlerine dikkat! Eski sevgililer geri dönecek

YENİ HEDEFLER

“Cesur olmamız gerekiyor. Özellikle bir buçuk senedir ertelenen işlere başlamak için çok iyi bir dönem. Bir türlü başlayamadığınız o projeye başlayın. 2024’te sizi küllerinizden yeniden doğuracak. Kuzey ay düğümü tüm bu sancılı süreç içinde tutunacağımız en büyük dal. Kuzey ay düğümü bize hedeflerimizi gösterir. Bu dönem iyi çalışıyor.”

PARÇALI AY TUTULMASI NE ZAMAN OLACAK?

Türkiye’de 2023 yılın ilk ay tutulması, 5 Mayıs 2023 tarihinde 18.15-22.30 saat dilimi arasında gerçekleşti. Parçalı Ay (Kanlı ay) tutulması ise 28 Ekim 2023 cumartesi günü gerçekleşecek. Türkiye saati ile 21.02’de başlayacak olan tutulma, saat 01.26’da son bulacak.


12 BURCU NASIL ETKİLEYECEK?

KOÇ: Parasal konularda yeni yatırımlar, birikimler yapmaya başlıyorsunuz. Satış işlemleri için uygun. Aşkta kendi değerinizi fark edeceğiniz, ilişkinizi buna göre yapılandıracağınız bir dönem. Güçleniyorsunuz.

BOĞA: Yeni projelere başlayacak olan boğalar olacak. Cesur olun. Kariyerinize sarılıyorsunuz. Gerekeni yapın. İlişkilerde evliliğe giden bir süreç yaşayacaksınız. Duygularınızı mantığınızla birlikte kullanın. Sağlığınıza dikkat edin. Yenileniyorsunuz.

İKİZLER: Son bir buçuk senedir kafa karışıklığınızın yerini aydınlanma alıyor. Fark ediyorsunuz. Bu süreç özellikle sağlığınızla ilgili. Sağlığınıza özen gösterin. Evcil hayvanlarınızla ilgili önemli bir süreç. Yeni evcil hayvan sahiplenebilirsiniz.

YENGEÇ: Sosyal medyada yeni projelere başlıyorsunuz. Işıldıyorsunuz. Hobilerinizi işe çevirebilirsiniz. Borsayla ilgileneler daha tedbirli olsun. Sosyal çevrenizde elemeler yapıyorsunuz ve yeni birliktelikler olacak. Yeni bir sosyal çevre bu çevreden gelecek bir aşk olabilir. Yeni bir çocuk haberi alabilirsiniz doğum yapan yengeçler olacaktır bu dönemde. Sağlıkla büyümelerini temenni ederim.

ASLAN: Kariyer hayatınızda köklü değişikliklerin olacağı bir dönemde tutuluyorsunuz. Satış devir işlerinden gelen kazançlarla yeni iş kurabilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Otorite figürleri, baba, patron, devlet büyükleri ile iş yapacak olanlar için 14 Kasımı beklemelerini öneririm. İşkoliksiniz.

BAŞAK: Tutulma size iyi gelecek. Yeni yurt dışı projeleri yurt dışı seyahatleri olabilir. Eğitim, danışmanlık, hukuk, inşaat kardeşler konuları gündeminizde. İletişim medya sektöründe olanlar yeni projeler kapıda. Parlıyorsunuz.

TERAZİ: Ekim 2004 ve Nisan 2005’e bir bakın; aynılarını yaşıyorsunuz. Ciddi bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Değerli olduğunuzu hissettirecek biri olacak. Muhtemelen evliliğe gidebilir. Mahkeme, nafaka, miras hak sahipliği konuları gündeminizde olacak. Evleniyorsunuz.

AKREP: Tutulmadan en güçlü siz çıkacaksınız. Hiç beklemediğiniz iş haberleri alabilir, kendinizi 2022 Nisan ayında ertelediğiniz bir projede bulabilirsiniz. Evlilik ortaklık konularında yeni gelişmeler olacak. Ülke ya da şehir değiştirebilirsiniz. Taşınıyorsunuz.

YAY: Yeni ekipler kuruyorsunuz yaylar. Bu yurt dışı ve yurt içi olarak ikiye bölünüyor. Gıda, sağlık ve hizmet sektöründe yeni atılımlar yapabilirsiniz. Yöneticiliğe yükselme, ünvan değişiklikleri olabilir. Yükseliyorsunuz.

OĞLAK: Aşk hayatınızdaki dalgalanmalar son buluyor. Karar veriyorsunuz. Devam kararı alıyorsunuz muhtemelen. Sizi şüpheye düşüren konularda aydınlanıyorsunuz. Sosyal çevrenizle yeni projelere adım atacaksınız. Kararlısınız.

KOVA: Ev, aile konularıyla ilgileniyorsunuz. Ailevi gündemler başlıklarınız olacak. Daha evcimen bir dönem sizi bekliyor. Bunun yanında otorite figürleriyle yapacağınız yeni anlaşmalar, iş birlikleri olabilir. Yöneticiniz size yeni projeler verebilir. Yoğunlaşıyorsunuz.

BALIK: Beklediğiniz mesaj mail ve telefonları alacağınız nasıl desem sevinçten havalara uçacağınız ama belli etmeyeceğiniz bir dönem. Karma size ödülleriyle geliyor sevgili balıklar. Özellikle ilişkiler konusunda. Kardeşinizden sürpriz haberler alabilirsiniz. Seviniyorsunuz.

Mavi ay saati için geri sayım! Süper Mavi ay etkileri: Dönüşüme hazır olun

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu