ASTROLOJİ

22 Ekim 2023 Pazar burç yorumu – Günlük burç yorumları

İki tutulma arasındayız. Böyle zamanlarda beklenmedik olaylar ve değişiklikler hayatımızı hızla değiştirebilir. Akrep burcundaki Güneş bu dönemde yenilenme, mücadele ve duygusal açıdan güçlü bir odaklanma içine girdiğimize işaret ediyor. Duygusal alanda daha sorumlu ve planlı olabiliriz. 25’i sonrasında olaylar daha hızlı bir tempo ile gelişecek. 28’indeki Ay tutulması özellikle güven aradığımız ve istikrar istediğimiz konularda ve para ve yatırımlarla ile ilgili işlerde önemli değerlendirmeler ve sonuçlar getirecek.

AY TAKVİMİ

Hangi gün nelere önem verelim?

22 Ekim Pazar:Düşüncelerimize şekil vermek için daha kararlı davranabiliriz. Olaylara mantıklı bir tutum içinde yaklaşacağız.

23 Ekim Pazartesi: Gruplar ve arkadaşlıklar açısından hareketli bir gündeyiz. Ancak yakın ilişkilerimizde çok rahat edemeyebilirsiniz.

24 Ekim Salı: Bizi duygusal açıdan bağlayan ve fedakarlık gerektiren bazı sınırlamalar hissedebiliriz.

25 Ekim Çarşamba: Sezgilerimiz den yararlanmaya bakalım. Ancak olaylara daha pozitif yönden bakmaya çalışmalıyız.

26 Ekim Perşembe: Günün ilk yarısında bitişler ve kararsızlıklar var. Ancak öğle sonrasında daha girişken olabiliriz.

27 Ekim Cuma: Cesaret ve kararlılık göstereceğimiz bir gündeyiz. Eldeki işleri Hızlı şekilde daha iyi hale getirebiliriz.

28 Ekim Cumartesi: Pek çok konu hızlı bir şekilde gelişiyor. Ay tutulması öncesinde önemli değerlendirmeler, muhasebeler yapabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu