ASTROLOJİ

12 Kasım 2023 Pazar burç yorumu – Günlük burç yorumları

Bu hafta Akrep burcunda gerçekleşen yeniay büyük güç taşıyan ani değişiklikler getirmekte. Sarsıcı olabilecek durumlar, kimi zaman kopmalara ya da ani aydınlanmalara yol açabilecek koşullar gündeme gelebilir. İlişkilerimizde sert ve inatçı bir tavır sergileyebilir ya da böyle durumlarla karşılaşabiliriz. 15 Kasım civarını daha iyi değerlendirmeye çalışalım. İletişim ve görüşmelerin getirebileceği olumlu fırsatlar bulabiliriz. 17’si civarında ise bizi ruhsal yönde harekete geçiren ve güçlü bir ilham veren duyguları açığız. Bu dönemde güçlü bir yenilenme, odaklanma ve dönüşüm içeren koşullar dikkat çekiyor.

AY TAKVİMİ

Hangi gün nelere önem verelim?

12 Kasım Pazar: Son derece kararlı ve odaklı olabiliriz. Ancak tamamlanması gereken şeyler de var.

13 Kasım Pazartesi: Yeniayın getirdiği güçlü enerjiyi doğru yönde kullanmaya çalışalım. Ani durumlar ve gerginlikler de ortaya çıkabilir.

14 Kasım Salı: Bugün hareket ve yolculuk gibi kendimizi geliştirebileceğimiz fırsatlar var. Yeni şeyleri öğrenmeye açığız.

15 Kasım Çarşamba: Oldukça hevesliyiz ancak konsantre olmakta zorlanabiliriz. Dağılmamaya bakalım.

16 Kasım Perşembe: İşler göründüğünden daha ciddi olabilir. Sorumluluklar öne çıkıyor.

17 Kasım Cuma: İşle ilgili konular nedeniyle pek çok şeyi gözden geçirmek durumundayız. Gayret içindeyiz.

18 Kasım Cumartesi: Günün ilk yarısında sınırlamalar dikkat çekiyor. Akşam saatlerinde sosyal konulara ve arkadaşlıklara daha açığız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu